5. Dijital Sağlık Zirvesi Gerçekleşti

Dijital Sağlık Zirvesin’de bu yıl Hasta Odaklı Dijital Sağlık Yaklaşımları, Sağlık Hizmetlerinde Paradigma Değişimi, Teknoloji ve Dijital Sağlığın Yükselişi, Giyilebilir Cihazlar, İlaç Sektöründe Global Kampanya Hikayeleri ve Dijitalin Gücü, Sağlık Çalışanlarının Dijital Mecraları Kullanımı, İnteraktif ve Dijital Tıp Eğitimi, Sağlıkta Dijital Devrim, Sağlık Organizasyonlarının Geleceği, Dijital Sağlığa Yapay Zeka Dokunuşu gibi konular yer alıyor.

21 Aralık’ta gerçekleşen zirvede DHS Koordinatörü Dr. Kıvılcım Kayabalı, Philips Türkiye CEO’su Haluk Karabatak, Healthcare Paradigm Başkanı Dr. Zakiuddin Ahmed, Damar Cerrahı Prof. Dr. Murat Aksoy, Op.Dr. Gökçen Erdoğan, Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi Kişilerarası İletişim Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Elgiz Yılmaz Altuntaş, Öğlen Öğren TV Proje Direktörü, Aile Hekimi Dr. M. Gökhan Kara, Samsung Electronics Türkiye Bilgi Teknolojileri ve Mobil İletişim Ürün Strateji Direktörü Anıl Öztekin, Bilim ve Sağlık Habercisi Esra Öz, Idecon Idea &Congress Kurucusu Yaprak Yapsan, Kişisel Marka İtibar ve İmaj Danışmanı Rüzgar Mira Okan, Danışman ve Yazar Murat Yeşildere, Sağlık Yöneticisi ve Çocuk Cerrahı Prof. Dr. Melih Bulut, Amgen Türkiye Genel Müdürü Güldem Berkman gibi isimler konuşmacı olarak yer aldı.

İlaç sektörünün başarılı projelerinin de konuşulacağı zirvede GSK İlaç firmasından Global Takımı Medikal Direktörü Dr. Burkay Adalığ, İletişim ve Hasta İlişkileri Lideri İrte Alptekin, Sanofi ‎Dijital ve Çoklu Kanal Pazarlama Müdürü Serli Çubukçu, Bayer HealthCare Pazarlama Müdürü Pelin İçil konuşmacı ve panelist olarak katkı sundular.

Detaylı Bilgi İçin: www.dhsturkey.com